خبری
 

نتیجه نهایی انتخابات میاندوره ای شورای شهر کرمانشاه اعلام شد 

شمارش آرا انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه عصر امروز پایان یافت و 9 منتخب این شورا مشخص شد.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، 15 نفری که بیشترین میزان آراء را کسب کرده اند، به ترتیب، به شرح زیر هستند:
آرام حمیدی 39 هزار و 464 رای، سید احسان احسانی 35 هزار و 723 رای ،سید حجت اله موسوی وزمله 35 هزار و 178 رای، قامت پرویزی 30 هزار و 860 رای ،کامران ملکی 27 هزار و 640 رای،اسفندیار زرافشانی 26 هزار و 643 رای ،مازیار رضایی 24 هزار و 815 رای ،غلامرضا باقری 22 هزار و 634 رای، کامبیز غلامی 22 هزار و 383 رای ،علی حمیدی فر 21 هزار و 582 رای ،علی ملکشاهی 20 هزار و 618 رای ،زهره رزمی 19 هزار و 939 رای ، سلمان محمدی 19 هزار و 553 رای، شیرولی اسلام پناه 16 هزار و 924 رای و ندا شیخیایی 16 هزار و 589 رای .
شورای اسلامی شهر کرمانشاه 9 عضو اصلی و شش عضو علی البدل دارد.
روز جمعه همزمان با انتخابات ریاست جمهوری انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه نیز برگزار شد.

  نوشته شده در  شنبه بیست و سوم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 
مشارکت ۸۸/۷۹ درصدی مردم استان کرمانشاه در انتخابات ریاست جمهوری

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه میزان آرا هر کدام از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در استان کرمانشاه را اعلام کرد.
حجت اله دمیاد، آرا کسب شده در استان توسط دکتر محمود احمدی نژاد را 573 هزار و 568 رای، محسن رضایی یازده هزار و 258 رای، مهدی کروبی 10 هزار و 798 رای و میر حسین موسوی را 374 هزار و 188 رای اعلام کرد.
 وی مجموع آرا ماخوذه در استان را 983 هزار و 916 رای و میزان مشارکت مردم استان در انتخابات دور دهم ریاست جمهوری را 88/79 درصد اعلام کرد و گفت: استان کرمانشاه جز استانهایی بوده که مردم آن مشارکت بالایی در این انتخابات داشته اند.

  نوشته شده در  شنبه بیست و سوم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

 شهرام ناظري به جمع حامیان موسوی پیوست

شـهـرام ناظری استاد بزرگ آواز ایران نیز به جمع حامیان مـوسـوی پـیـوسـت.شوالیه آواز ایران به جمع حامیان موسوی پیوست
به گزارش قلم نیوز به نقل از سرو،  ناظری کـه به‌تازگی در فرانسه کنسرتی با اشعار فردوسی به پا کرده بود، پس از بازگشت به ایران، با مـوج سـبـزی کـه تاکنون بیش از 1500 تن از هنرمندان و نـویـسـندگان بدان پیوسته‌اند همراه شد و حمایت خود از میرحسین موسوی را اعلام کرد.
در ادامـه حـمـایـت‌هـای نـویـسـندگان و هنرمندان امروز نیز چـهـره‌هـای سـرشـنـاسی به جمع حامیان موسوی افزوده شدند که در این میان نام‌های بزرگی چون شهرام ناظری و هما روستا، چهره سرشناس هنرهای نمایشی، نیز دیده می‌شوند.

  نوشته شده در  چهارشنبه بیستم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 
لیست انتخاباتی حزب توسعه کرمانشاه درانتخابات میاندوره ای شورای شهرکرمانشاه اعلام شد

حزب توسعه کرمانشاه با انتشار اطلاعیه ای لیست انتخاباتی خود برای انتخابات میاندوره ای شورای اسلامی شهر کرمانشاه را به شرح زیر اعلام کرد :
۱-  آرام حمیدی ۲- مجتبی جوهری۳- علی ملکشاهی ۴- احمد تنهایی ۵- قامت پرویزی ۶- کیومرث سرومیلی ۷- علی اصغر نائمی ۸-  غلامرضا باقری ۹- مازیار رضایی

  نوشته شده در  یکشنبه هفدهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

رئیس میز احزاب ستاد انتخابات استان کرمانشاه معرفی شد

حسنعلی مهدوی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه به عنوان رئیس میز احزاب در ستاد انتخابات استان کرمانشاه منصوب شد.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، طی حکمی از سوی خانه احزاب کشور حسنعلی مهدوی دبیر کل حزب توسعه کرمانشاه به عنوان رئیس میز احزاب در ستاد انتخابات استان کرمانشاه منصوب شد.
وظیفه اصلی این نمایندگان نظارت بر حسن اجرای انتخابات و گزارش تخلفات احتمالی به وزارت کشور است.
به گفته مهدوی نمایندگان میز احزاب در تمامی فرمانداری های استان مستقر می شوند و وظیفه قانونی خود را بر اساس دستورالعمل های موجود انجام می دهند.

  نوشته شده در  یکشنبه هفدهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

کاندیداهای مورد حمایت آبادگران جوان درانتخابات میان دوره ای شورای شهرکرمانشاه و مجلس درسنقر

 دبیر جمعیت آبادگران جوان شاخه استان کرمانشاه اسامی نه کاندیدای مورد حمایت این جمعیت در انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه و یک کاندیدای انتخابات میان دوره ای مجلس در شهرستان سنقر وکلیایی را اعلام کرد.
مسعود محنتی با اشاره به اهمیت و جایگاه مهم شوراها اظهار داشت: این جمعیت بعد از بررسی فراوان در نهایت از آقایان آرام حمیدی، سید حجت اله موسوی اجاق، قامت پرویزی، علی حمیدی فر، فرهاد بختیاری، غلامرضا باقری، علی ملکشاهی، جلیل کهریزی و سلمان محمدی در انتخابات میان دوره ای شورای شهرکرمانشاه حمایت می کند.
وی در ادامه با اشاره به کاندیدای مورد حمایت این جمعیت در انتخابات میان دوره ای مجلس در شهرستان سنقر و کلیایی نیز گفت: با وجود احترام برای تمامی کاندیداهایی که از سوی شورای نگهبان جهت انتخابات میان دوره ای مجلس در شهرستان سنقر و کلیایی مورد تایید قرار گرفته اند، شاخه استان کرمانشاه جمعیت آبادگران جوان با توجه به ویژگیهای آقای محمد ابراهیم محبی نظیر تخصص، تعهد، صداقت و مردم داری، در این انتخابات از ایشان حمایت می کند.
دبیرجمعیت آبادگران جوان شاخه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: این جمعیت از مردم کرمانشاه دعوت می کند روز 22 خرداد همگام با حضور در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری، حضور پرشوری در انتخابات میان دوره ای شورای شهرو میان دوره ای مجلس درشهرستان سنقر داشته باشند و با انتخابات افرادی اصلح در جهت توسعه ، اقتدار و آبادانی کشور،استان و شهرمان گام بردارند.

  نوشته شده در  یکشنبه هفدهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

مناظره انتخاباتی نمایندگان احمدی نژاد و موسوی در کرمانشاه لغو شد

مناظره انتخاباتی نمایندگان احمدی نژاد و موسوی در کرمانشاه در دانشگاه آزاد این شهر لغو شد.
به همت تشکل دانشجویی انتظار دانشگاه آزاد کرمانشاه پیش از ظهر شنبه مناظره ای بین علی اکبر محسنی از ستاد میرحسین موسوی و بهروز همتی دبیر شورای هماهنگی ستادهای انتخاباتی مردمی محمود احمدی نژاد برنامه ریزی شده بود که قبل از آغاز به دستور مقامات این دانشگاه لغو شد.
در حالی این مناظره لغو شد که هر دو نماینده در جلسه حضور پیدا کرده و دانشجویان در سالن آماده آغاز این مناظره بودند. 
یکی از مسئولان این دانشگاه دلیل لغو این اقدام را ورود افراد غیردانشجو و حامیان هر دو کاندیدا به سالن برگزاری این مراسم اعلام کرد.
دانشجویان در زمان ترک سالن که با تاخیر نیز صورت گرفت اقدام به سر دادن شعار به نفع کاندیدای مورد حمایت خود نمودند.

  نوشته شده در  یکشنبه هفدهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

جهانبخش امینی:
امروز مردم ما دولت قانونمند، نظام مند و پاسخگو می خواهند

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مردم ما دولت قانونمند، نظام مند و پاسخگو می خواهند و عدم اجرای موازین قانون دردی است که آن را با همه وجود لمس می کنیم.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، جهانبخش امینی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شرایطی که قانون به ما اجازه استفاده از امکانات دولتی به نفع هیچ کاندیدایی را نمی دهد بسیاری از ادارات دولتی به دنبال برخی بخش نامه های محرمانه به پایگاه تبلیغاتی کاندیدای خاصی تبدیل شده اند و سلامت شغلی برخی از شهروندان نیز به مخاطره افتاده است.
 نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خطاب به دولتمردان گفت: نباید باچنین اقدامهایی اصل نظام و ارزشها را زیر سئوال برد.
وی با اشاره به کمکهای مختلف دولتی به اقشار مختلف مردم به بهانه های مختلف گفت: امروز شاهد صدقه دادن بسیاری از سوی مسئولان به مردم محروم هستیم، باید از آنها پرسید اگر قصدتان خیرخواهی است چرا خردادماه را به ماه صدقه بدل کرده اید و چرا تا امروز به فکر حال و روز مردم نبوده اید.
امینی با اشاره به حمایت قاطع خود از موسوی بدلیل اینکه صداقت در گفتار و عمل را از امتیازات بارز وی عنوان کرد، گفت: امروز مردم ما دولت قانونمند، نظام مند و پاسخگو می خواهند و عدم اجرای موازین قانون دردی است که آن را با همه وجود لمس می کنیم.
وی با اشاره به مشکلات عدیده استانهای غرب کشور گفت: از میان کاندیدای ریاست جمهوری موسوی تنها گزینه ای بود که رسیدگی به وضعیت بحرانی غرب کشور را پذیرا شد و قول داد تا در صورت پیروزی نگاه خاصی به خطه غرب داشته باشد.
این نماینده مجلس همچنین با انتقاد به عملکرد شهرداری کرمانشاه گفت: شهرداری کرمانشاه موظف است تا فضای شهر را برای برپایی انتخابات سالم از طریق تابلوهای مخصوص جهت نصب پوستر و پلاکارد به شکل عادلانه مهیا کند واین نکته ای است که در شهر مشاهده نمی کنیم.
وی در رابطه با بحث صیانت از آرا نیز متذکر شد: من به عنوان نماینده و ناظر مردم کرمانشاه هشدار می دهم که به طور جدی با آن دسته از افرادی که قصد ایجاد رعب و وحشت و تهدید در حوزه های انتخاباتی را دارند برخورد خواهم کرد و هرگونه تخلف و بد اخلاقی انتخاباتی را به اطلاع مردم خواهم رساند.

  نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

اسامی کاندیداهای انتخابات میان دوره ای مجلس در شهرستان سنقروکلیایی اعلام شد

 فرماندار سنقر و کلیایی اسامی 16 کاندیدای تایید صلاحیت شده انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در این شهرستان را اعلام کرد.
جواد اظهارداشت: بعد از طی مراحل مختلف و بررسی های بعمل آمده توسط  شورای نگهبان اسامی نهایی16کاندیدای انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان سنقر کلیایی مشخص شد.
وی با تشریح مراحل مختلف برگزاری انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان سنقر و کلیایی  اسامی کاندیداهای تایید شده جهت شرکت در این انتخابات را به این شرح اعلام کرد: محمد ابوالمعصوم، علیرضا احمدی، ماشااله امیرخانی، جواد پروینی، اصغر جمالی فرد، ارسلان رضایی، علی اشرف رستگارپور، علی رضوانی، رضا سنجری، صمد فدایی، محمد ابراهیم محبی، پرویز احمدی، ولی اله واعظی،  علیرضا ویسی، سید محسن میرمعینی و علی اشرف عباسی سرارودی .
نماینده منتخب مردم شهرستان سنقر و کلیایی در اولین روز از فعالیت مجلس هشتم بعلت بیماری سرطان  فوت کرد و از آن تاریخ مردم این شهرستان در مجلس نماینده ای نداشتند.

  نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)تسلیت باد

  نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

اسامی کاندیداهای انتخابات میاندوره ای شورای شهر کرمانشاه اعلام شد 

فرمانداری کرمانشاه اسامی کاندیداهای نهایی انتخابات میاندوره ای شورای شهر کرمانشاه را اعلام کرد.
بر اساس این گزارش از مجموع کاندیداهای ثبت نامی جهت انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه، صلاحیت 65 نفر تایید شده است.
اسامی کامل کاندیداهای انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه  به شرح زیر است:
فریبرز آقایی فرزند نورالله، جهانگیر آقایی فرزند موسی، سید احسان احسانی فرزند سید حبیب، سعید احمدی فر فرزند هادی، شیرولی اسلام پناه فرزند ابراهیم، فرزاد امیری فرزند داوود، جهانگیر امیری فرزند زرعلی،فردین امیری فرزند علی، کیهان امیری فرزند سلمان، غلامرضا باقری فرزند اسد، فرهاد بختیاری فرزند اله مراد، افشین بهرامی فریادرس فرزند حسین، محسن پرندین فرزند خیراله، قامت پرویزی فرزند کاک، جلال الدین پولکی فرزند جعفر،نوراله پیری پاساری فرزند عزیز اله، احمد تنها فرزند فرج، مجتبی جوهری فرزن مصطفی، رسول چاله چاله فرزند مهر علی، احمد چوپانیان فرزند محمد، سید مولاداد حسینی لرستانی فرزند سید احمد، آرام حمیدی فرزند محمد، سهراب حیدریان فرزند سالار، رضا حیدریان فرزند نورالله، علیرضا حیدریان فرزند امید علی.
فرشید رجبی فرزند کیومرث، زهره رزمی فرزند باقر، بهروز رستمی فرزند داوود، مازیار رضایی فرزند کرمعلی، مهرداد رضایی فرد فرزند علی، اسفندیار زرافشانی فرزند محمد، احسان زرافشانی فرزند محمد صالح، کیومرث سرومیلی فرزند زین العابدین، شهاب الدین شفیعی فرزند حسین، یحیی شهبازی فرزند شاه کرم، محمد شهپرست فرزند احمد علی، غلامرضا شیروانی فرزند علیمراد، ندا شیخیانی فرزند شاهپور، مهدی صفدری فرزند علی؛ مجید صیدی قمشه فرزند حسین، رامین ظاهری فرزند فرامرز، محسن عباسی نسب فرزند حجت اله، مسعود غفاری فرزند سیروس، کامبیز غلامی فرزند محمد کریم، جواد فاطمی راد فرزند حسین، کورش فلاحی فرزند صحبت اله، ستار قادری نیرژ فرزند نادر، رضا قبادی مهر فرزند هاشم.
شهریار کتابی فرزند عبدالمجید، جلیل کهریزی فرزند ناصر،علی گلی فرزند ناصر خان، تورج لطفی فرزند یارعلی، قاسم محمدی فرزند رشید، سلمان محمدی بابازیدی فرزند سید محمد، مختار محمودی فرزند علیرضا، سید عباس معوایی فرزند سید عزیز، علی ملکشاهی فرزند نقی، کامران ملکی فرزند محسن، سید حجت الله موسوی وزمله فرزند سید علی، نظر میرزایی فرزند حسن، علی اصغر نائمی فرزند علی اشرف، منوچهر نظری فرزند خیرالله، جهانشاه نوری کنگربانی فرزند شیرزاد، اقبال یاری فرزند فرج الله و فاروق یوسفی فرزند حسن. 
 انتخابات میان دوره ای شورای اسلامی شهر کرمانشاه 22 خرداد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.

  نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 
صلاحیت 12 کاندیدای رد صلاحیت شده شورای شهر کرمانشاه تایید شد

رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی در استان کرمانشاه گفت: صلاحیت 12 تن از 13 داوطلب انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه که صلاحیت آنان توسط هیات اجرایی و یا هیات نظارت شهرستان تایید نشده بود، توسط هیات نظارت استان تایید شد.
محمد کرمی راد با اعلام این خبر، افزود:  بر اساس تقویم اجرایی انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه، زمان اظهار نظر هیات نظارت استان در خصوص کاندیداها رد صلاحیت شده توسط هیات اجرایی و نظارت شهرستان به پایان رسیده است.
وی گفت: بر اساس اعلام نظر هیات اجرایی و هیات نظارت شهرستان، به جز  افرادی که خود انصراف داده بودند، صلاحیت 13 نفر تایید نشده بود که ما در هیات نظارت استان با دقت تمام صلاحیت این افراد را مجددا بررسی کردیم و نهایتا صلاحیت 12 تن تایید شد.کرمی راد تصریح کرد: امروز هیات نظارت استان در نامه ای به ستاد انتخابات استان و فرمانداری نظر نهایی خود را اعلام کرده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم مردم در انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه افراد اصلح را انتخاب کنند.
جهت حضور در انتخابات میان دوره ای شورای شهر کرمانشاه در مجموع 82 نفر ثبت نام کرده بودند که هفت نفر آنان انصراف داده و صلاحیت 13 نفر نیز توسط هیات اجرایی و نظارت شهرستان رد شده بود.
اعضا هیات نظارت بر انتخابات شوراها در استان کرمانشاه را دکتر محمد کرمی راد و محمد شعبانی نمایندگان مردم کرمانشاه و سید جواد زمانی نماینده مردم هرسین، صحنه، کنگاور در مجلس شورای اسلامی تشکیل می دهند.

  نوشته شده در  شنبه نهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

همایش بزرگ حامیان موسوی با حضور شخصیت های فرهنگی و هنری ملی در کرمانشاه

ستاد نسیم استان کرمانشاه اقدام به برپایی همایش بزرگ حامیان موسوی با حضور شخصیتهای فرهنگی و هنری برجسته کشور می نماید .
در این همایش شخصیتهای برجسته ای چون احمد مسجد جامعی وزیرارشاد دولت اصلاحات ،  علیرضا علوی تبار نویسنده و تحلیل گر ،  پگاه آهنگرانی بازیگر سینما ، منیژه حکمت کارگردان ،  سهیل محمودی شاعر و هنرمند ، کیومرث پور احمد کارگردان ،  حسام الدین سراج هنرمند ، حسین زمان خواننده ،  پیمان قاسم خانی نویسنده و طنز پرداز ،  لیلی رشیدی بازیگر ،  شیلا خداداد  بازیگر سینما ، خلیل جوادی طنز پرداز ،  مهناز افشار و  بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و محمدعلی چاوشی از چهره های فرهنگی حضور خواهند داشت.
این خبر می افزاید كه در مراسم فوق عصر سه شنبه 12 خرداد ماه ساعت 16 الی 20 در سالن ورزشی امام خمینی (ره) واقع در بلوار طاقبستان برگزار می شود.

  نوشته شده در  شنبه نهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

صفایی فراهانی:
درآمد دولت نهم بیش از درآمد دو دولت قبلی طی 16سال بود

معاون دبیر کل حزب مشارکت گفت: درآمد دولت احمدی نژاد بالغ بر 304 میلیارد دلار بود این در حالی است که درآمد دو دولت قبلی در 16سال تنها 285میلیارد دلار بوده است.
به گزارش خبرنگار مهر در کرمانشاه، محسن صفایی فراهانی بعد از ظهر جمعه و در حاشیه سفر به کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زمانی احمدی نژاد به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد که تمامی دستگاه ها با وی همراه بودند در این زمان و با توجه به همراهی مجلس توقع می رفت تحولی در وضعیت کلی کشور به وجود بیاید، اما متاسفانه شاهد بودیم که این چنین نشد و کشور با بحرانی های متعددی مواجه شد.
وی با اشاره بحرانهای بوجود آمده در کشور در زمان مدیریت احمدی نژاد گفت: پیش بینی شده بود تا پایان برنامه چهارم با 82میلیارد دلار درآمد، رشد اقتصادی کشور به هشت درصد، رشد سرمایه گذاری 12.2 درصد، نرخ بیکاری  و تورم تک رقمی و رشد نقدینگی کشوربه پایین تر از 20درصد برسد، اما مشاهده شد با درآمد افسانه ای نفت در دولت احمدی نژاد به هیچ یک از این پیش بینی های برنامه نرسیدیم و این دولت کوچکترین توجهی به برنامه نداشت و حتی به قانون بودجه سالیانه نیز بی توجهی می کرد.
صفایی ادامه داد: دولت احمدی نژاد کمترین توجه را به قانون کرد و به هیچ عنوان خود را پاسخگوی مجلس نمی داند و می بینید که در اثر این اقدامات دولت، کشور هم اکنون در بدترین و بحرانی ترین شرایط خود قرار دارد به گونه ای که حتی شرایط از زمان هشت ساله جنگ نیز بدتر است.
وی با اشاره به درآمدهای دولت و میزان ذخیره ارزی حاصل از آن گفت: با توجه به درآمد افسانه ای دولت احمدی نژاد و افزایش چشمگیر قیمت نفت طی چند سال اخیر هم اکنون باید ذخیره ارزی کشور بالای 100میلیارد دلار بود، اما متاسفانه از این موقعیت بهره برداری نشد و ذخیره ارزی ما صرف واردات بی حساب و پرداخت وام های گوناگون شد.


ادامه مطلب
  نوشته شده در  شنبه نهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

هنرمندانی که به میرحسین پیوستند

تاکنون برخی هنرمندان به صورت رسمی از میرحسین موسوی حمایت کرده اند و در برنامه های انتخاباتی وی نیز شرکت کرده اند.
بنابراین گزارش تاکنون، کیومرث پوراحمد، کامبوزیا پرتوی، لیلی رشیدی، بهاره رهنما، پگاه آهنگرانی، هدیه تهرانی، حمید فرخ نژاد، عزت الله انتظامی، حمید خندان، سهیل محمودی، ساعد باقری، حسام الدین سراج، یوسف علی میرشکاک، عبدالجبار کاکایی، مجید مجیدی، کاظم چلیپا، محمد نوری، داریوش مهرجویی، محمد احصایی، عبدالحسین مختاباد، ابوالفضل جلیلی، داریوش فرهنگ، محمدعلی نجفی، کمال تبریزی، گوهرخیراندیش، محمود پاک نیت و منیژه حکمت به طور رسمی از میرحسین موسوی حمایت کرده اند.

  نوشته شده در  شنبه نهم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 
  نوشته شده در  پنجشنبه هفتم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

رئيس و اعضاي هيئت بازرسي انتخابات استان کرمانشاه معرفي شدند 

طي احكامي از سوي هيئت مركزي بازرسي انتخابات وزارت كشور،رئيس، دبيرو اعضاي هيئت بازرسي انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري دراستان كرمانشاه معرفي شدند.
در اين احكام سيد محمد رضا معصومي به عنوان رئيس و سيد منصور سيد قاسمي به عنوان دبير و احمد رجبي، سيد ابراهيم حائري زاده و محمد رضا پاكدامن به عنوان اعضاي هيئت بازرسي انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري در استان كرمانشاه معرفي شدند.
محل استقرار دبيرخانه هيئت بازرسي انتخابات دهمين دوره رياست جمهوري در استان کرمانشاه، در ساختمان استانداري است و شماره تلفن هاي 4222300 و 4222319 آماده دريافت پيشنهادات و نظرات در خصوص اجراي نظارت دقيق بر صحت جريان انتخابات از سوي مردم می باشد.

  نوشته شده در  سه شنبه پنجم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

دستور بازگشایی مرز خسروی توسط رییس جمهور صادر شد

 نماینده قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال پیگری و درخواست نمایندگان استان در مجلس، رییس جمهور امروز دستور بازگشایی مرز خسروی را صادر کرد.
فرهاد تجری در گفتگو با خبرنگار مهر در کرمانشاه اظهار داشت: بعد از حادثه انفجار در دیاله متاسفانه مرز خسروی بسته شد که با توجه به اهمیت این مرز در بحث مبادلات تجاری و تاثیر گذاری آن در اقتصاد منطقه پس از درخواست مکرر نمایندگان استان از رییس جمهور در خصوص بازگشایی مرز خسروی، ایشان دستور بازگشایی این مرز را صادر و این موضوع به وزارت کشور ابلاغ شده است.
وی در خصوص زمان بازگشایی این مرز گفت: دستور رییس جمهور به وزارت کشور ابلاغ شده بنابراین ما منتظر هستیم هر چه زودتر این وزارتخانه و استانداری کرمانشاه  نسبت به بازگشایی این مرز اقدامات لازم را انجام دهند.
نماینده قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل ذهاب  در مجلس خاطر نشان کرد: نمایندگان استان پیش از این و در ملاقات با وزیر کشور نظر مساعد ایشان جهت بازگشایی هر چه سریعتر این مرز را جلب کرده بودند که در نهایت با توجه به پیگری های مستمر نمایندگان این مهم با دستوررییس جمهور محقق شد. مرزخسروی مهمترین و بزرگترین مرز ایران وعراق است که در پی وقوع حوادث تروریستی دیاله و کاظمین عراق در چهارم اردیبهشت ماه سال جاری این مرز بسته شد.

  نوشته شده در  یکشنبه سوم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 

محسن رضایی چهارشنبه به کرمانشاه سفر می کند

 رییس ستاد انتخاباتی محسن رضایی در استان کرمانشاه از سفر این کاندیدای ریاست جمهوری در روز چهارشنبه این هفته به کرمانشاه خبرداد.
جهانبخش کریمی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: برنامه های سفریک روزه ایشان به کرمانشاه آماده شده و بر اساس آن در روز چهارشنبه وی در جلسات جداگانه با اقشار مختلف مردم کرمانشاه دیدار خواهد داشت.
وی در ادامه با اشاره به فعال شدن ستاد های انتخاباتی محسن رضایی در تمامی شهرستان های استان گفت: علی رقم  تاخیر دراعلام حضور محسن رضایی در انتخابات ، ستاد های ایشان در استان سریعاً راه ندازی و هم اکنون فعالیت خود را آغازکرده اند.

  نوشته شده در  یکشنبه سوم خرداد 1388ساعت   توسط ضمیمه نیوز  | 
 
  POWERED BY BLOGFA.COM